Sprawdź nasze fototapety z bajek i komiksów!

12-10-2017

Pokój dla dziecka lub nastolatka to miejsce niezwykle ważne, które ma inspirować do działania oraz tworzyć młodemu człowiekowi spokojną przystań. Właśnie dlatego dobrym pomysłem są fototapety z postaciami bajek i komiksów. Dzięki nim uda Ci się stworzyć dla dziecka w pełni spersonalizowaną przestrzeń, w której będzie chętnie spędzać czas.

Coś dla maluszka

Obecnie niezwykle popularna jest bajka Auta, której bohaterowie są samochodami, przeżywającymi różne perypetie. Na szczęście wszystko zawsze kończy się dobrze! Wybierz fototapetę z Zygzakiem McQueenem, Złomkiem i resztą ferajny, by stworzyć wesoły pokój dla malucha.

 

 

Dla dziewczynki dobrym pomysłem będą obrazki z bajki Kraina Lodu. Elsa i jej przyjaciele sprawią, że mała królewna poczuje się w swoim pokoju jak w zaczarowanej krainie pełnej cudów oraz niesamowitych przygód.

 

 

Nieco starsze dziecko

Jeżeli Twoje dziecko chodzi już do szkoły, dobrym pomysłem będzie fototapeta z motywami z bardzo popularnych Gwiezdnych Wojen. Mistrz Yoda lub Lord Vader na ścianie to idealne rozwiązanie dla żądnego przygód młodego człowieka.

 

 

Możesz również postawić na klasykę i wybrać fototapety z Myszką Miki i innymi bohaterami bajek Disneya. Te wzory są uniwersalne i pasują zarówno do chłopca, jak i dziewczynki. Pełne kolorów obrazy rozweselą pokój każdego maluszka.

 

 

Fototapety dla nastolatków

W przypadku nastolatka idealnie sprawdzą się wzory rodem z komiksów Marvela. Hulk, Spiderman, Obrońcy Galaktyki to tylko niektórzy z herosów, którzy mogą znaleźć się na ścianie Twojego dziecka. Pozwól nastolatkowi wybrać wzory z jego ulubionymi bohaterami i stwórzcie razem sanktuarium popkultury, w którym młody człowiek będzie mógł realizować swoje pasje. Niech wystrój pokoju inspiruje go do zdobywania nowych szczytów.