Psychologia zdobienia – Rasch - Personal Affairs – NOWOŚĆ!

Aranżacja Personal AffairsJeżeli aranżację wnętrza traktujemy bardzo poważnie i nie zależy nam jedynie na podążaniu za najnowszymi trendami – warto zwróć uwagę na najnowszą kolekcję tapet firmy Rasch – Personal Affairs. To coś znacznie więcej niż nowoczesność i moda. To krok ku indywidualności, dzięki któremu można nadać wnętrzu bardzo osobisty charakter.

Kolekcja tapet została stworzona z myślą o różnych stronach ludzkiej natury. Wiadomo – wszyscy się od siebie różnimy – jedni są ekstrawagantami, którzy lubią zaskakiwać, inni domatorami, którzy ponad wszystko cenią sobie spokój i naturalność swoich czterech kątów, jeszcze inni chodzą z głową w chmurach, marząc o niebieskich migdałach. To właśnie dla tych osób stworzono tapety, które będą w wielu względach do siebie podobne, ale jednak zaskoczą różnymi ujęciami tych samych motywów, zazwyczaj w kolorach, które przecież tak, samo, jak gesty, potrafią oddać ludzkie emocje.

To, co zaskakuje w kolekcji Personal Affairs, to zróżnicowanie kolorów, które pozwala na odróżnienie grup odbiorców poszczególnych tapet. Dla marzycieli odpowiednie będą tapety w odcieniach niebieskiego i bieli, a więc jednoznacznie kojarzące się z niebem i lekkością. Podobnie będą przedstawione kwiaty, których delikatność i artystyczny styl kojarzy się z ulotnością chwili, z Personal Affairs Tapeta na flizelinie 432169marzeniami, które ciężko utrzymać w ryzach. Dla domatorów, ceniących sobie prostotę i naturalność, kolory będą głęboko zakorzenione w przyrodzie, a więc zaproponują odcienie brązu, czerni, nutą szaleństwa będzie zaś odcień czerwony. Nie mniej jednak naturalna paleta barw ma zapewnić spokój, harmonię i ciepło, i czyni to wespół z atrakcyjnymi wzorami.

Dla ekstrawagantów kolekcja przygotowała odważne kolory, takie jak róże i odcienie niebieskiego, połączone ze sobą znowuż we wzorach kwiatowych, pasach i abstrakcyjnych grafikach. Wydawałoby się, że takie połączenie barw to nie odwaga, a całkowite wariactwo projektantów. Jak się jednak okazuje – drobne szaleństwo pozwoliło stworzyć tapety o silnym, ciekawym i fascynującym charakterze, które z pewnością będą robiły wielkie wrażenie.

Kolekcja Personal Affairs to dowód na to, że można połączyć tradycję - doskonale znane wzory – z nowoczesnością, modą i stylem, który nie tylko świadczy o wyjątkowo dobrym smaku projektantów tapet, ale również o zaangażowaniu, z jakim tworzy się tapety ścienne. To już nie tylko ozdoby – to zobrazowanie charakteru, niejako psychoanaliza, której owocem jest zaspokojenie zapotrzebowania każdego charakteru.

Zachęcamy do zapoznania się z kolekcją Personal Affairs.

 

Pozdrawiamy,
zespół centrumtapet.pl