Fototapeta z motywem cegły w Twoim mieszkaniu

11-10-2017

Cegła z roku na roku zyskuje coraz większą popularność w aranżacjach wnętrz. Wynika to z faktu, że pasuje do każdego wystroju i wnosi do pomieszczeń wyjątkowy styl, którego nie da się podrobić. Zakup cegły jest jednak kosztowny, a co za tym idzie nie każdego stać na taki wydatek. Położenie cegły wymaga również dosyć skomplikowanego remontu, który skutecznie utrudni Ci życie. Jeżeli więc chcesz osiągnąć szybko pożądane efekty, dobrym pomysłem jest fototapeta z cegłą, która pozwoli niskim kosztem zmienić aranżację Twojego mieszkania.

Siła w klasyce

Fototapety z cegłą pozwalają stworzyć klasyczne wnętrze, które zachwyca swoją prostotą i bardzo dobrze komponuje się z tradycyjnymi meblami. Nie oznacza to jednak, że ściana “ozdobiona cegłą” nie pasuje do nowoczesnych rozwiązań. Wręcz przeciwnie - fototapeta z cegłą pozwala stworzyć ciekawy kontrast do oszczędnych i surowych rozwiązań stylu nowoczesnego.

Różnorodność

Zaletą fototapet z cegłą jest różnorodność form oraz kolorów. Dostępnych jest wiele rodzajów cegły, które możesz dopasować do aranżacji swoich wnętrz. Najpopularniejsza jest oczywiście klasyczna czerwona cegła, która najbardziej przypomina prawdziwy materiał. Fototapeta z takim wzorem nadaje industrialnego klimatu i współgra z elementami rustykalnymi. Popularność zyskuje również biały mur, który jest polecany osobom szukającym elegancji. W przypadku jasnych pomieszczeń z dodatkami w mocnych kolorach dobrze sprawdza się szary mur. Fototapety z cegłą występują również w kilku stylizacjach. Jedne wyglądają jak nowe, drugie są specjalnie postarzane. Wszystko zależy od tego, czego konkretnie potrzebujesz.