Jedyne takie wnętrze - tapety z napisami

11-08-2017

Marzy Ci się tapeta na ścianę, która podkreśli oryginalny wygląd i charakter twojego wnętrza? Chcesz pokazać wszystkim Twoje zainteresowania i marzenia? A może po prostu wyrazić siebie? Jak to zrobić? Doskonałym rozwiązaniem są tapety z napisami. Niezależnie czy na twojej ścianie zechcesz tapetę z nazwami miast, czy z fragmentami dialogów.

Tapeta napisy

W poszukiwaniu minimalizmu

Lubisz minimalizm? A może Twoje mieszkanie jest w stylu modern? Jeśli poszukujesz prostych rozwiązań, świetnym wyjściem będą czarno-białe kompozycje tapet! Nie będą one przytłaczać wnętrza, a napisy urozmaicą Twoją ścianę. Sprawi to, że Twoje wnętrze będzie stylowe, a jednocześnie niekrzykliwe.

Tapeta RockAndRoll

Kuchnia w oryginalnym stylu

Poszukujesz tapety do kuchni? Takiej, która nawiąże dotematyki pomieszczenia?
W kuchni również sprawdzi się wyjątkowa ozdoba na ścianę, jaką jest tapeta z napisami i wzorami. Najczęściej można spotkać się z tapetami ozdobionymi nazwami posiłków czy kaw. Nie musisz się jednak tak ograniczać! Marzy Ci się tapeta z angielskimi napisami? Dialogami z komiksów dla dzieci? Wnętrze ma oddawać Ciebie, więc nie bój się wyjść poza ustalone ramy!

Tapeta Myszka MIki

Dla twojej pociechy

Tapety z napisami nadają się również do pokoju Twojej pociechy. Niezależnie od wieku Twojego dziecka w naszym sklepie znajdziesz to, czego będziesz potrzebować! Tapety z postaciami z kreskówek dla malucha, tapety z napisami angielskimi dla dziecka kochającego języki, tapety młodzieżowe, które będą zawierać napisy z filmów – wszystko to jest dostępne w naszej ofercie!

Możesz wybrać również tapety imitujące mur, kolorowe graffiti, tapety oddające charakter gazet lub różnorodne kolażowe kompozycje. Niezależnie jednak czy szukasz tapet do kuchni, salonu, z napisami z gazet, czy z komiksami, wielokolorowe motywy z pewnością ożywią Twoje wnętrze. Zastanawiasz się, która tapetę wybrać? Skontaktuj się z nami – chętnie Ci doradzimy!