Sprawdź nasze fototapety z bajek i komiksów!

12-10-2017

Pokój dla dziecka lub nastolatka to miejsce niezwykle ważne, które ma inspirować do działania oraz tworzyć młodemu człowiekowi spokojną i bezpieczną przystań. Dziecko czy nastolatek spędza w nim wiele czasu na zabawie, nauce, spotkaniach z przyjaciółmi czy na wypoczynku. To w pokoju dziecięcym rozwija się wyobraźnia młodego człowieka, powstają szalone pomysły, kształtują się wspomnienia ciepła rodzinnego domu. Jak stworzyć odpowiednią przestrzeń – jednocześnie inspirującą, ale równocześnie zgodną z gustem dziecka i przytulną? Pomogą w tym fototapety bajkowe z postaciami lub motywami, które dziecko lub nastolatek zna i lubi. Dzięki nim uda Ci się stworzyć dla dziecka w pełni spersonalizowaną przestrzeń, w której będzie chętnie spędzać czas. Zobacz jakie propozycje tapet pokoju dla dziecka i dla nastolatka przygotowaliśmy.

Coś dla maluszka

Wyciszające wnętrze, które zapewni dziecku spokój i przytulną atmosferę – to ideał pokoju maluszka. Do jego stworzenia świetnie nadają się tapety w delikatne graficzne wzory, dobrze komponujące się z jasnymi lub pastelowymi dodatkami. W ofercie sklepu Centrum Tapet dostępne są motywy roślinne, zwierzęce, gwiazdki, paski, kropki czy inne graficzne wzory. Oto przykładowa propozycja.

TAPETA KIDS HOME - NIEBO

Pokój kilkulatka

Kilkuletnie dzieci to świadomi odbiorcy bajek czy komiksów. Nic nie ucieszy ich tak jak tapeta z ich ulubionymi bohaterami. Wśród chłopców obecnie niezwykle popularna jest bajka Auta, której bohaterowie są samochodami, przeżywającymi różne perypetie. Na szczęście wszystko zawsze kończy się dobrze!

TAPETA AUTA

Fantastycznie sprawdzą się też klasyki – Kubuś Puchatek, Myszka Miki czy inne postacie z bajek. Tapety takie będą dobrze się kojarzyć i przypominać dziecku o niezwykłych przygodach, jakie mogło przeżyć ze swoimi ulubieńcami.

TAPETA MYSZKA MINNIE

Dla dziewczynki dobrym pomysłem będą tapety z wizerunkami postaci z bajki Kraina Lodu. Elsa i jej przyjaciele sprawią, że mała królewna poczuje się w swoim pokoju jak w zaczarowanej krainie pełnej cudów oraz niesamowitych przygód.

TAPETA ELSA KRAINA LODU

Dobrym wyborem będą również tapety z księżniczkami z bajek Disneya lub delikatne graficzne wzory.

TAPETA KSIEZNICZKI DISNEY

Królestwo starszego dziecka i nastolatka

Powiedzmy sobie szczerze – pokój w misie, pastelowe gwiazdki czy motywy z Kubusia Puchatka to dla dziesięciolatka obciach. Ale komiksy i superbohaterowie to już zupełnie co innego! W ich towarzystwie dziecko będzie przeżywać niezwykłe przygody i rozwijać swoją wyobraźnię. Ogromną popularnością cieszą się też tapety z bohaterami Gwiezdnych Wojen. Mistrz Yoda lub Lord Vader na ścianie to wspaniali towarzysze codzienności, zarówno dla starszych dzieci, jak i dla nastolatków. Ostatnio również niesłabnącą popularnością cieszą się bohaterowie Marvel - tapety takie są również dostępne.

TAPETA MARVEL

TAPETA GWIEZDNE WOJNY

W pokoju nastolatki natomiast świetnie sprawdzą się proste, ale nie infantylne, wzory graficzne. Nadadzą mu tak pożądanej w tym wieku dorosłej elegancji i lekkości.

TAPETA ELEGANCE PASKI

Pozwól nastolatkowi wybrać wzory z jego ulubionymi bohaterami i stwórzcie razem miejsce, w którym młody człowiek będzie mógł realizować swoje pasje, odpoczywać czy spotykać się z przyjaciółmi. Ważne, by pokój młodego człowieka oddawał jego osobowość i upodobania - to najważniejsze, by dobrze się czuć w przestrzeni swojego codziennego funkcjonowania.

Nie czekaj - zajrzyj na naszą stronę i wybierz już dziś najlepszą tapetę dla Twojego dziecka. Więcej inspiracji znajdziesz na: https://www.centrumtapet.pl/blog/niedrogie-rozwiazanie-do-dzieciecego-pokoju.html