Fototapety dziecięce

Wybrane filtry

Fototapeta na ścianę to prosty sposób na uzyskanie niebanalnego efektu. Pokój dziecięcy jest królestwem Twojego dziecka, jego prywatną przestrzenią. Musisz zadbać o to, by dobrze się w niej czuło i z radością spędzało w nim czas. Niezależnie od tego, czy jest niemowlęciem czy nastolatkiem, musi mieć swój kącik. Wykorzystanie fototapety do tego, by wyraźnie go oznaczyć, jest doskonałym pomysłem. Dla maluszka wybór wzoru będzie po stronie rodziców, jeśli jednak dziecko potrafi już wyrażać swoją opinię, pozwól mu samodzielnie zdecydować o tym, jaki motyw mu się podoba.

Bajkowy świat dzieci

Zaczaruj świat swojego dziecka, spraw, by poczuło się jak w bajkowej krainie. Fototapety, które oferujemy dla najmłodszych, nawiązują do bardzo wielu znanych bajek i filmów animowanych.

Szeroki wybór fototapet dziecięcych pozwoli każdemu wybrać coś odpowiedniego, bez względu na płeć, wiek oraz upodobania. Stwórz swojemu dziecku miejsce, które pobudzi jego zmysły, rozwinie kreatywność, zachęci do zabawy. Niech Twoje dziecko codziennie podziwia swoich ulubionych bohaterów i uczy się od nich tego, co najlepsze. Chce być odważne i zwinne jak Spiderman? Pragnie zostać piłkarzem? Zatem wspaniałą motywacją będzie fototapeta z adekwatnym motywem wprost z piłkarskiej murawy. Niech snuje marzenia o wspaniałym księciu z Kopciuszkiem i Aurorą, rozwija wyobraźnię i rozwiązuje problemy z Hello Kitty, niech da się porwać do wspaniałej krainy Alladyna. Motyw ze Zwierzogrodu będzie mu codziennie przypominać o tym, że marzenia się spełniają i może zostać kimkolwiek zapragnie, jeśli tylko będzie tego bardzo chcieć i robić wszystko, by to osiągnąć. Wśród bajkowych motywów znajdziesz wiele wartości, które odgrywają niezwykle ważną rolę w rozwoju dzieci.

Fototapeta dla dzieci, czyli praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie

Fototapety dziecięce na ścianę to również doskonały pomysł ze względów praktycznych. Stanowi wspaniały sposób na to, by podzielić przestrzeń w pomieszczeniu. Dzięki nim z łatwością można wyznaczyć indywidualną część we wspólnym pokoju rodzeństwa. Nawet jeśli fan Gwiezdnych Wojen ma za współlokatorkę typową księżniczkę, każde z nich może mieć swoją prywatną strefę. Podobnie rzecz się ma, gdy chcecie zaznaczyć kącik dziecięcy w pokoju dziennym. Tu również z pomocą przyjdzie fototapeta.

Wybierając fototapetę fizelinową masz pewność, że będzie łatwa w montażu, ale również bez problemu zedrzesz ją, kiedy nadejdzie czas zmiany wystroju. Jest też bardzo wytrzymała i ma działanie wygłuszające, co jest dość cenną właściwością, szczególnie w przypadku pokoju małych łobuziaków.

Centrum tapet zapewnia fototapety dziecięce wysokiej jakości, z dobrego materiału, które długo zachowują swoje właściwości i piękne kolory. To idealne rozwiązanie do pokoju twojej pociechy!

Filtruj po:
Wyczyść filtry

Tylko dostępne

Cena

39,00 zł - 1 500,00 zł

Producent