Obrazy do hotelu

Schludny, elegancki hotel to podstawa działalności w branży turystycznej. Co jednak zrobić, gdy hotel, pensjonat czy motel, posiada wszelkie najważniejsze cechy, ale wciąż brakuje mu indywidualnego charakteru? Doskonałym sposobem na to jest dekoracja wnętrz pokoi dla gości i postawienie na obrazy na płótnie! W naszym sklepie dostępna jest bogata kolekcja obrazów, które świetnie współgrają z wystrojem nowoczesnych hoteli. Zobacz nasze propozycje i zdecyduj, które obrazy najlepiej oddają charakter miejsca i hotelu, a z pewnością zachwycisz swoich gości!

Obrazy na płótnie do hotelu

Obrazy na płótnie to doskonały pomysł, aby przełamać sterylność hotelowej przestrzeni. Dotyczy to zarówno pokoi dla gości, jak i części wspólnych – recepcji, poczekalni, korytarzy czy pomieszczeń restauracyjnych. Wystarczy powiesić wybrany obraz na ścianie, a wnętrze zaczyna nabierać niebywałego charakteru. Aranżacja hotelowej przestrzeni jest ważna także z powodu potrzeby posiadania wizualnej oferty. Obrazy na płótnie w pokojach hotelowych i innych pomieszczeniach doskonale prezentują się na zdjęciach, co dodatkowo może zachęcać potencjalnych klientów do skorzystania z konkretnej oferty.

Obrazy do pensjonatów – motyw przewodni

Szukasz pomysłu dekoracji do pensjonatu w górach, a może nad morzem? Prowadzisz motel w dużym, turystycznym mieście, w którym akcentuje się nowoczesne tempo i styl życia? Obrazy do hotelu, pensjonatu czy hotelu doskonale nadają wnętrzu charakteru. Warto zdecydować się na motyw przewodni, co pozwoli odróżnić się od konkurencji. Jednocześnie nowoczesne obrazy to dobry pomysł, aby jeszcze lepiej zaakcentować styl i charakter miejsca. Przykładowo, obrazy przedstawiające łono natury – przepiękne widoki gór, pól czy mórz, to idealna oprawa dla hotelu czy motelu, który znajduje się w turystycznych miejscowościach, gdzie głównym atutem jest wyjątkowe piękno natury.

Aranżacja hotelu – inspiracje obrazów

Aranżując wnętrze hotelu czy motelu, można wyjść od takich detali, jakimi są właśnie obrazy. Znajdź wyjątkowy obraz z naszej kolekcji do hotelu, który najbardziej przykuwa Twoją uwagę. Następnie wyobraź sobie, z jaką przestrzenią najlepiej by się komponował. W ten sposób nie tylko zyskasz wspaniałe dekoracje w postaci obrazów, ale też zaprojektujesz lub odświeżysz całą przestrzeń hotelową!

Sprawdź naszą ofertę!

Filtruj po:
Wyczyść filtry

Tylko dostępne

Cena

66,00 zł - 249,00 zł

Producent