Obrazy do kuchni

Kuchnia to miejsce, w którym rozpoczynamy i kończymy swój pracowity dzień. To właśnie tam robimy po aromatyczną kawę, która pobudzi zmysły to działania. Tu odbywają się spotkania przy rodzinnym stole, czy wycieczki po przekąski do lodówki. W związku z tym kuchnia to miejsce wielozadaniowe. Dlatego też estetyczne detale pełnią bardzo ważną funkcję. O jakie elementy chodzi? Oczywiście o obrazy, które wspaniale zdobią ścianę oraz sprawiają, iż wnętrze staje się przytulnym i oryginalnym miejscem, łaknącym domowników.

Który obraz sprawdzi się najlepiej w Twojej kuchni?

Jeśli podążylibyśmy standardową ścieżką dekoracyjną, postawilibyśmy na typowe obrazy, które prezentowałyby martwą naturę, artystyczne ujęcie herbaty i kawy oraz apetyczne zdjęcia ulubionych dań domowników. W takim otoczeniu spotkanie z przyjaciółką, czy przyrządzanie posiłku jest po prostu przyjemne i... smaczne. 

W stonowanych wnętrzach możesz zastosować dwa rozwiązania. Jeśli chcesz stworzyć charakterną przestrzeń, wprowadź do niej powiew świeżości. Jak to osiągnąć? Poprzez obraz w mocnych barwach - gorące żniwa, płonący kwiat czy zachód słońca okaże się strzałem w dziesiątkę. Dzięki takiemu rozwiązaniu wnętrze stanie się wyraziste i ciepłe. Jeśli natomiast pragniesz utrzymywać wnętrze w stonowanych i spokojnych barwach, wprowadź obraz prezentujący np. brązową trawę czy dmuchawca w kolorze różowym. Taka paleta kolorów podkreśli przytulność i uniwersalizm pomieszczenia. 

Proponowane przez nas obrazy zostały wykonane na wysokiej jakości płótnie. Nadruk to sama klasa w sobie - prezentuje nowoczesną technikę, która z powodzeniem zaspokoi wizualne odczucia estety.

Filtruj po:
Wyczyść filtry

Tylko dostępne

Cena

98,00 zł - 249,00 zł

Producent