Obrazy do salonu

Powrót do domu po ciężkim dniu pełnym wyzwań jest jak znalezienie luksusowej oazy na środku pustkowia. Dom to nasza ostoja, miejsce, w którym spędzamy czas tak, jak lubimy najbardziej. Nic więc dziwnego, że po zrzuceniu butów i przemianie stroju na luzaka, swoje kroki kierujemy do salonu. Puszysta kanapa, niczym obłok kusi swoimi kształtami - szybki skok w kierunku poduszek to trochę jak spełnienie dziecięcych marzeń. Po wygodnym umoszczeniu się, przychodzi czas na zasłużony relaks - lampka wina, dobra książka, a może intensywne kino akcji? Wybór niezwykle trudny, ale za to w ulubionym wydaniu.

Estetyczny salon - przepis na efektywny odpoczynek!

Szybciej i efektywniej odpoczywamy w estetycznej przestrzeni, budzącej przyjemne odczucia. Dlatego też salon jako pomieszczenie wielofunkcyjne, powinno być niezwykle pozytywnym miejscem. Wielozadaniowość salonu polega nie tylko na odpowiednim rozmieszczeniu mebli, ale również umiejętnym dobraniu dodatków. Pamiętaj, że wystrój wnętrza nie kończy się na kupnie dywanu, poduszek czy uroczego koszyka wiklinowego. Jak popularne przysłowie brzmi - "Diabeł tkwi w szczegółach", dlatego też szyk i elegancję salonu wydobędziesz poprzez zastosowanie w aranżacji płóciennych obrazów. Detal ten stereotypowo kojarzony jest z tradycyjnym salonem babci. My jednak rekomendujemy obrazy, które przyciągają wzrok zaproszonych gości. W ofercie naszego sklepu internetowego znalazły się grafiki prezentujące oryginalne wzornictwo - kwiaty, zachód słońca, panoramę miasta, a także zmierzch nad morzem. Wszystko zależy od stylu, który chcesz wpleść do aranżacji salonu.

Obraz na naturalnym płótnie Canvas

Wysoka jakość wykonania i trwałość obrazów została podkreślona przez druk wykonany na naturalnym płótnie Canvas. Dzięki tej technice, różnica pomiędzy obrazem malowanym na naturalnym płótnie a grafiką jest niedostrzegalna. Proponowane przez nas produkty są również odporne na promieniowanie słoneczne i wodę. Montaż obrazu? Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie, dlatego też do domu dostarczymy Ci gotowy produkt (sami mocujemy płótno na płycie MDF o grubości 3 cm).

Filtruj po:
Wyczyść filtry

Tylko dostępne

Cena

48,00 zł - 539,00 zł

Producent