Fototapety dla chłopca

Fototapety dla chłopców

Urządzanie pokoju dla chłopca może być dużym wyzwaniem – w końcu trzeba wziąć pod uwagę dziecięce upodobania, a jednocześnie wybrać jak najbardziej praktyczne rozwiązania. W przypadku aranżacji ścian, z pomocą przychodzą fototapety dla chłopca, których bajkowe motywy zaskoczą Twoje dziecko, a przy okazji będą nie do zniszczenia nawet przez najbardziej niesfornego chłopca!

Fototapety dla chłopców - oryginalny pomysł na wystrój pokoju dziecięcego

Pokój pełen bajkowych wzorów czy ulubionych postaci z bajek i książek to upragnione miejsce dla każdego małego chłopca. Teraz każdy rodzic może spełnić marzenie swojego dziecka i udekorować jego pokój przy pomocy fototapety. Za jej sprawą pomieszczenie przemieni się we wspaniałą krainę dziecięcej fantazji, która na pewno wpłynie pozytywnie na kreatywny rozwój dziecka. Wystarczy tylko zdecydować się na konkretny wzór i rozmiar. Jest to niezwykle proste, ponieważ w naszym sklepie dostępne są różne rozmiary fototapet, dzięki czemu bez problemu można je dopasować do wybranej powierzchni. Co więcej, posiadamy także fototapety podzielone na specjalne pasy o szerokości 50 cm, co sprawia, że szybko można je dopasować i przymocować do ściany.

Fototapeta do pokoju chłopca jako praktyczne rozwiązanie

Wiemy, że pokój dla chłopca musi być nie tylko urządzony kreatywnie, ale też przede wszystkim praktycznie. Najlepiej sprawdzają się więc takie elementy wykończenia wnętrz, które są odporne na dziecięce pomysły czy po prostu upływ czasu. Fototapety dla chłopców, które dostępne są w naszej ofercie, z całą pewnością spełniają ten warunek. Przede wszystkim ich kolor nie zblaknie nawet po dłuższym czasie, gdyż zastosowanie technologii wydruku cyfrowego pozwala utrzymać głębie koloru i jednocześnie przekłada się na wysoką jakość obrazu. Fototapety z naszej oferty tworzone są na flizelinie lub papierze Blueback - w obu przypadkach materiały są odporne na działanie promieni UV, co przekłada się na ich zwiększoną trwałość i lepszy wygląd.

Bogata oferta fototapet dla chłopców

Fototapety dla chłopców to bogactwo wzorów i kolorów. Nie zabraknie tu motywów, które chłopcy lubią najbardziej. Mowa oczywiście o dzikich zwierzętach, sporcie, samochodach i ogólnie pojętej motoryzacji, robotach, super bohaterach czy kosmosie. Tak naprawdę każdy chłopiec znajdzie tutaj wzór fototapety, który będzie odpowiadać jego zainteresowaniom. Zapewnij swojemu dziecku pokój jak z marzeń i wybierz najlepszą fototapetę z naszej oferty!

Filtruj po:
Wyczyść filtry

Tylko dostępne

Cena

39,00 zł - 1 200,00 zł

Producent