Obrazy do sypialni

Sypialnia to najważniejsza przestrzeń każdego mieszkania i domu. Miejsce, w którym możemy wypocząć, powinno charakteryzować się ciepłą, przytulną atmosferą. Obraz na ścianę to idealny detal, o którym jednak wielu zapomina. Element ten podkreśli charakter każdej sypialni.

Jak zaaranżować sypialnię?

Aby stworzyć aranżację, w której widoczny będzie nasz charakter, potrzebujemy kilku atrakcyjnych detali. Rekomendowane przez nas obrazy do sypialni sprawdzą się w każdym wnętrzu - niezależnie od narzuconego stylu, czy możliwej do zagospodarowania przestrzeni. Warto zaznaczyć, iż obraz to element, który nie powinien gryźć się z wystrojem wnętrza. Nie powinien również odgrywać roli pierwszoplanowej. Detal ten ma za zadanie utworzyć spójną, ale charakterystyczną kompozycję. W związku z tym podczas wyboru obrazu, warto skupić się na kolorystyce ścian. Dzięki temu dobór dominujących barw będzie łatwiejszy. W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są wysokiej jakości obrazy na płótnie - nowoczesne, oryginalne, stonowane i po prostu piękne.

Skupienie na detalach

W sypialni główną rolę odgrywa łóżko. Aby jeszcze bardziej uwypuklić ten element aranżacyjny, zachęcamy do powieszenia nad łóżkiem obrazu. Jakiego? Wszystko zależy od gustu domowników i stylu panującego we wnętrzu. Malowniczy krajobraz fantastycznie odnajdzie się w przestrzeni zamieszkiwanej przez podróżników. Dla wizualnych estetów polecamy grafiki kwiatów i stonowanych wzorów. W sypialni utrzymanej w stylu art deco, powinien zawisnąć wzór naśladujący np. łatki charakterystyczne dla sierści żyrafy. 

Rekomendowane przez nas obrazy charakteryzują się brakiem ramy. Kiedyś tradycyjna, wręcz nie do zastąpienia, aktualnie zniknęła. Nowoczesność podyktowała świeże rozwiązania - wizualnie obraz porównywany jest do krystalicznie czystego ekranu najnowszych odkryć technologii. Ramki po prostu są passe! Obrazy dostępne w naszym sklepie internetowym charakteryzują się niezwykłą kompozycją. Oferujemy bowiem grafiki nadrukowane na jednym płótnie w wersji prostokątnej i kwadratowej oraz tryptyki i poliptyki składające się z pięciu części. 

Filtruj po:
Wyczyść filtry

Tylko dostępne

Cena

48,00 zł - 539,00 zł

Producent