Fototapety na drzwi

Fototapeta to ciekawy pomysł na wykończenie wnętrza, który nierzadko zastępuje zwykłą tapetę na określonej powierzchni. Jest to także pewnego rodzaju obraz umieszczony na ścianie. Jak się jednak okazuje, fototapeta niekoniecznie musi pojawić się pojawić właśnie na niej, a równie dobrze można ją umieścić na drzwiach. To doskonały sposób na optyczne powiększenie pokoju i zmianę charakteru pomieszczenia. Za sprawą takiej ozdoby od razu stanie się ono bardziej nowoczesne i designerskie. Jest to więc świetne rozwiązanie dla każdego, komu zależy na estetycznych wnętrzach, które będą się wyróżniać unikalnym stylem. 

Dostępne wzory

Fototapeta, która znajduje się na drzwiach jest wykonana z tego samego materiału co fototapeta ścienna. Różnice występują w tym przypadku w jej rozmiarze. Musi być on bowiem dostosowany do drzwi, dlatego przeważnie posiada kształt prostokąta. Wzór, jaki wybierzemy, jest zależny tylko i wyłącznie od naszych preferencji. Możemy postawić na nostalgiczny obraz bądź nowoczesne formy geometryczne. Równie dobrze sprawdzą się fototapety przedstawiające drogę bądź zabytki znanych miast. W jakim pokoju najlepiej jest umieścić taką fototapetę na drzwiach? Nie ma ku temu ścisłych zaleceń, jednak najczęściej umieszcza się ją na drzwiach do sypialni, salonu bądź przedpokoju, znacznie rzadziej czyni się to za to w łazience czy kuchni. 

Fototapety na drzwi z naszej oferty to bogaty wybór wzorów wykonanych metodą wydruku 3D, dzięki czemu cechują je wyraziste kolory i wysoka trwałość. 

Filtruj po:
Wyczyść filtry

Tylko dostępne

Cena

568,00 zł - 1 774,00 zł

Producent