Naklejki na ścianę zwierzęta

Unikalny dodatek może nadać wnętrzom nieco innego charakteru. Nierzadko spełnia także rolę praktyczną, np. ze względów informacyjnych. Właśnie tak może być w przypadku naklejek na ścianę, które mogą być wykorzystywane jako miara wzrostu naszych pociech albo mały przewodnik po świecie zwierząt. Mnogość wzorów sprawia, że każdy znajdzie naklejkę spełniającą jego wymagania.

Naklejki ścienne zwierzęta - gdzie się sprawdzą?

Naklejki można przykleić do dowolnej powierzchni, dlatego idealnie sprawdzą się nie tylko w mieszkaniu, ale również lokalu użytkowym, jak chociażby w restauracji. Zdecydowanie najbardziej będą pasować do pokoju dziecięcego, zwłaszcza że wśród zwierzątek występują także postaci z książek i znanych bajek. Wśród naklejek znaleźć można m.in. syrenkę Ariel, Kubusia Puchatka wraz z przyjaciółmi, Nemo, Myszkę Miki, Kaczora Donalda, Ciasteczkowego Potwora i wiele innych. Wszystko po to, aby otoczenia stało się jeszcze bardziej kolorowe i przyjemne. 

Naklejki wysokiej jakości w najnowszej technologii druku

Wszystkie oferowane przez nas naklejki cechuje wysoka jakość. Zostały bowiem wydrukowane przy użyciu technologii 3D, dzięki czemu ich kolory są żywe i nie tracą wyrazistości wraz z upływem czasu. Naklejki ścienne dostępne są w różnych rozmiarach, najpopularniejszy z nich to 30x40 cm. Zapraszamy do wyboru oryginalnej ozdoby na ścianę. Proponujemy atrakcyjne ceny, wiele ciekawych promocji i niezwykle bogaty wybór.

Filtruj po:
Wyczyść filtry

Tylko dostępne

Cena

29,00 zł - 170,00 zł

Producent