Fototapety do sypialni

Piękne obrazy na fototapetach, po krótkiej przerwie, ponownie goszczą w aranżacyjnych trendach. Zmieniło się jedynie ich wykorzystywanie. Projektanci odeszli od wielkich, przytłaczających wzorów, które często, zamiast zdobić, dominowały nad wystrojem całego pomieszczenia. 

Współczesne tapety są gustowne, nowoczesne i zazwyczaj stosuje się je z umiarem, dzięki czemu uzyskuje się interesujący wygląd pokoju. Tapetowanie to też idealna metoda na podkreślenie indywidualnego charakteru dekorowanej przestrzeni.


Nowoczesne fototapety do sypialni

Nowoczesne fototapety na ścianę do sypialni wyróżniają się ciekawym designem, rozbudowaną paletą barw, faktur i rozmiarów, a także zastosowaniem nowoczesnych materiałów przy ich produkcji.

W sypialniach najczęściej kładzie się tapety papierowe. Są wytrzymałe, choć delikatne. Wymagają wcześniejszego nasączenia powierzchni klejem, aby odpowiednio przywarły do ściany. Ich wykorzystywanie pozwala szybko zmienić wygląd pomieszczenia bez dużych nakładów finansowych.

Łatwiej nakleja się fototapety z flizelinową podstawą, ponieważ nie wymagają wcześniejszego smarowania klejem. Są rozwiązaniem nieco droższym, ale znacznie prościej możesz je ściągnąć ze ściany oraz przemalować na inny kolor.

Na uwagę zasługują również fototapety winylowe, które są przede wszystkim trwałe i wytrzymują nawet intensywne szorowanie. Z tego względu poleca się je szczególnie do pokojów i sypialni dziecięcych.


Fototapety na wymiar do sypialni

Chcesz szybko zmienić wystrój swojej sypialni? Wybierz fototapety na wymiar do sypialni. Możesz wziąć pod uwagę ogólne rozmiary ściany, a przede wszystkim wielkość powierzchni, którą chcesz przeznaczyć pod położenie wybranego obrazu.

Najmniejszy rozmiar fototapety może być wykorzystany jako pojedynczy element dekoracyjny, np. zamiast tradycyjnego obrazu w ramie.

Większe fototapety dopełnią stylistykę pomieszczenia, dając wyjątkowe tło dla wezgłowia łóżka czy wypełniając przeciwległą ścianę. Średniej wielkości fototapeta do sypialni jest ciekawym sposobem wyrazu, szczególnie jeśli jest zadrukowana w modne figury geometryczne czy designerskie kolaże.

Fototapety na ścianę do sypialni dostępne w największych rozmiarach, najlepiej jest stosować samodzielnie. Umożliwiają one kompletne zaaranżowanie przestrzeni bez obecności zbędnych dodatków.


Aranżacja sypialni z fototapetą

W ofercie fototapet znajdziesz bogaty wybór grafik. Tylko od Ciebie zależy, jaki typ obrazu wykorzystasz w swojej sypialni. Przykładowymi wzorami fototapet do sypialni są:

  • abstrakcje
  • zwierzęta
  • napisy
  • natura
  • znane miejsca na świecie
  • tropiki
  • cegła

Aranżacja sypialni z fototapetą umożliwia stworzenie przestrzeni nie tylko idealnej do odpoczynku, ale również zgodnej z Twoim gustem czy ogólnymi założeniami wystroju całego mieszkania. Poza tym wysoka jakość zastosowanego druku cyfrowego nawet w najmniejszej sypialni, może dać głębię i optyczne powiększenie pomieszczenie. Może to być decydującym argumentem podczas wyboru tapety. Umiejętnie wykorzystane fototapety mają nieograniczone możliwości. Pamiętaj jednak, że zastosowane motywy zawsze powinny działać kojąco i relaksująco oraz wprowadzać intymny nastrój.

Dzięki odpowiedniej fototapecie do sypialni będziesz mógł zrelaksować się, odpocząć i przede wszystkim cieszyć się wyjątkowym i oryginalnym wnętrzem, stworzonym zgodnie z Twoimi preferencjami.


Fototapety do sypialni ceny

Na cenę produktu i trwałość uzyskanego efektu wpływa rodzaj fototapet, ich wielkość i styl grafiki. Ważne są także zastosowane barwniki, materiał podstawowy i sposób naniesienia wydruku. Dlatego, zanim wybierzesz ostateczny produkt, zastanów się, gdzie będziesz przyklejać tapetę i jaki efekt chcesz uzyskać.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz swoją fototapetę!

Filtruj po:
Wyczyść filtry

Tylko dostępne

Cena

38,00 zł - 6 371,00 zł

Producent